APLIKACE A WEBOVÁ STRÁNKA PRO PROPOJENÍ ORGANIZÁTORŮ AKCÍ A MAJITELŮ PODNIKŮ S VEŘEJNOSTÍ

APLIKACE A WEBOVÁ STRÁNKA PRO PROPOJENÍ ORGANIZÁTORŮ AKCÍ A MAJITELŮ PODNIKŮ S VEŘEJNOSTÍ

1909
Požadovaná výše investice (od): 
900 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
1 100 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
15 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
4 měsíce

Aplikace slouží jako přehled událostí, podniků a k vyhledávání přátel pro různé aktivity. Informace je možné vyhledávat pomocí klíčových slov a filtrů jako např. cena nebo lokalita.
Uživateli to tak dovoluje jasně a pohodlně plánovat svůj volný čas v rovině kulturních, sportovních i komerčních nabídek, nejrůznějších služeb bez omezení věku a náplně. Stejně tak i pohodlný výběr podniků, restaurací, kaváren apod. , kde může porovnávat kvalitu služeb i dle příspěvků aktivních uživatelů aplikace, kteří mohou přidávat recenze na danou službu.

Pro oslovení širokého spektra uživatelů bude vytvořena webová stránka na stejném principu zobrazení akcí a podniků. Ta bude sloužit uživatelům preferujícím používání PC, a pro pohodlnější přístup inzerentům.

Projekt uvedení aplikace na trh je plánován nejprve v České republice, později pak ve velkých městech Evropy.
Jedinečnost aplikace a webové stránky je v množství nabízených lokalit, ve kterých mohou uživatelé přehledně vyhledávat události a podniky. Dále Aplikace nabízí propojení vyhledávání události, nebo podniků a současně i přátel, se kterými můžete tyto akce společně navštívit.

Aplikace je dále vybavena inovativním systémem recenzí.

Názor Busyman.cz: 

„Na tomto projektu se nám líbí jeho dynamičnost a viralita. Řada lidí dnes řeší kam vyrazit za zábavou a tato platforma jim umožní nalézt přesně to, co hledají. Zároveň umožňuje promotérům a organizátorům cílit své reklamy a propagace přesně na danou cílovou skupinu.“

Více informací k projektu

v CZK