Vzdělání

Vzdělání

Vašemu výběru odpovídá 2 projektů
 • 1903
  Aktivní

  SLOVNÍ MAPY PRO VÝUKU CIZÍCH SLOVÍČEK PRO ŠKOLY A VEŘEJNOST

  3 000 000 CZK - 5 000 000 CZK

  Projekt se zabývá zlepšením a zefektivněním výuky cizího jazyka, primárně angličtiny. Myšlenka zlepšení procesu přišla v roce 2011 a od té doby ji autor neustále rozvíjel a hledal cesty, jak je uchopit do obchodního rámce. Projekt samotný vznikl v roce 2015, kdy s partnerkou vytvořili první myšlenkovou mapu na jedno téma, která se osvědčila u studentů a od té doby se mapy neustále zlepšují a rozšiřují.
   
  Na projektu spolupracují odborníci, rodilí mluvčí, do vývoje se postupně zapojují i školy a testuje se ve spolupráci se studenty.
   
  Do projektu bylo doposud investováno přes 1.000.000 Kč a rok a půl aktivní práce. Investor se hledá pro potřeby pokrytí nákladů na dokončení první fáze vývoje, celosvětový marketing a další náklady s tím spojené.

 • 1553
  Realizováno

  Hledám investora na projekt Dětský klub

  150 000 CZK

  Hledám investora na projekt Dětský klub, jako nový model kolektivní péče o předškolní děti.

  Návrh záměru zákona spočívá v pravidelné péči o děti od 6 měsíců do zahájení povinné školní docházky, a to v kolektivu mimo domácnost dítěte, poskytuje výchovnou péči zaměřenou na rozvoj schopností dítěte jako v mateřské škole,

  hlavně jeho kulturních a hygienických návyků přiměřených věku dítěte v souladu s konceptem výchovy a péče o dítě. Náš záměr vychází částečně z faktu rušení státních školek.

  Cílem do budoucna je otevření několika dalších poboček, kdy investorovi nabízím 20% z celku, a to proti vkladu 150 000 Kč.