MULTIFUNKČNÍ ZAHRADNÍ PRACOVNÍ STAVEBNICE

MULTIFUNKČNÍ ZAHRADNÍ PRACOVNÍ STAVEBNICE

1945
Požadovaná výše investice (od): 
1 150 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
48 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
6 měsíců

Projekt se zabývá vývojem a následným prodejem zahradní a pracovní stavebnice. Jedná se o multifunkční pracovní stavebnici pro dospělé, určenou primárně na stavbu manipulačních nástrojů a konstrukcí. Projekt nabízí zákazníkům úplně nový inovativní a vysoce komplexní produkt, který v sobě kombinuje několik přidaných hodnot a výhod pro práci kolem a uvnitř domu – jeden produkt nahrazuje spoustu jednoúčelových výrobků.
 
Bylo zainvestováno do výroby prototypů, webových stránek a promo materiálů. Projekt se připravuje již delší dobu, ovšem aktivně se na něm pracuje cca rok.
 
Autor hledá pomoc se vstupem na trh, který obnáší pořízení zásob, zaplacení záloh, základní mzdy ad. Primárně ovšem se strategickým poradenstvím a pomocí s tvorbou týmů který bude daný projekt řídit.

Názor Busyman.cz: 

„Autor se novým podnikatelským nápadům a myšlenkám věnuje již dlouhou dobu. Výstupem jeho práce je právě tento multifunkční nástroj pro pokrytí řady potřebných činností v dílně a na zahradě.
Líbí se nám myšlenka úspory místa a vysoké efektivity a modularity. V projektu vnímáme jako důležité obchodní uchopení produktu, se kterým by autor uvítal pomoc.“

Více informací k projektu

v CZK