THE BEES – VÝROBA FILMU PRO SVĚTOVÉ PRODUCENTY

THE BEES – VÝROBA FILMU PRO SVĚTOVÉ PRODUCENTY

1905
Požadovaná výše investice (od): 
5 500 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
48 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
Ihned

Jak již název projektu napovídá, jedná o filmový projekt. Jeho cílem je vytvoření, natočení filmu The Bees.
 
Do projektu bylo investováno cca 60 tis. korun (nejdostupnější vysokorychlostní technologie, úložiště dat, 6x baterie, optika, HW, SW). Investice byla použita na vytvoření filmu v nižším rozlišení (800x296), který ukázal jeho potenciál a zájem o něj ve světě.
 
Do projektu bylo investováno doposud enormní množství času (nejdelší natáčecí den 8:30 - 21:30 hod), přičemž celý snímek se natáčel 3 roky. Editace videa je časově ještě náročnější, než samotné natáčení. Obraz vzniká v poměru 500 záběrů na 1 finální.

Autor má spolu s investorem v úmyslu založit firmu, která bude vlastnit autorská práva k obrazové části filmu (2K 2048x1080). Během 3 let vznikne zcela nová obrazová část filmu.
 
Tento snímek bude nabídnut světovým distribučním společnostem.

Názor Busyman.cz: 

„Projekt nás zaujal nadšením a zapáleností jeho autora, vášnivého včelaře, který poslední tři roky strávil natáčením života včel ve volné přírodě. S natočenými záběry oslovil světové producenty, kterým se snímek líbí a rádi by jej obdrželi ve finální podobě. K tomu autor hledá partnera, se kterým by zhotovil snímek v prodejní kvalitě.“

Více informací k projektu

v CZK