GLOBÁLNÍ TRŽIŠTĚ S PROSTORY

GLOBÁLNÍ TRŽIŠTĚ S PROSTORY

1974
Požadovaná výše investice (od): 
1 318 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
24 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
Ihned

Projekt je „market place, které spojuje nabídku a poptávku v oblasti pronájmu prostorů. Je to „místo“, kde se potkávají lidé a organizace, které mají jakýkoliv nevyužitý prostor s těmi, kteří takový prostor potřebují pro práci, koníčky nebo relaxaci.
 
Na trhu je celá řada nemovitostí, ať již komerčních tak i v soukromém vlastnictví, které nejsou využity a lze je nabídnout protistraně, která je poptává.
 
Autorka, která má dlouholetou zkušenost v této oblasti (z ČR i zahraničí) a do projektu investovala 1,8 mil. Kč z vlastních zdrojů (bez započítání práce), vývojem projektu strávila 18 měsíců. Cílem je získat strategického partnera, s jehož pomocí se z projektu stane „ globální tržiště s prostory.“

Názor Busyman.cz: 

„Projekty, které mají za cíl přijít na trh s novou koncepcí a záměrem máme velmi rádi. Na jednu stranu je nutné trh částečně edukovat ale na druhou je díky tomu možnost bez konkurence růst.
Autorka má za sebou dlouhou historii vývoje, sama proinvestovala 1,8M a sestavila tým, který má velké zkušenosti se sdílenou ekonomikou. Zpětná vazba prvních uživatelů je pozitivní. Nyní za využití investice potřebuje tuto novou službu dostat mezi potenciální klienty.“

Více informací k projektu

v CZK