ZAVEDENÁ MODERNÍ SEZNAMKA NA KLUBOVÉ BÁZI PRO NEZADANÉ

ZAVEDENÁ MODERNÍ SEZNAMKA NA KLUBOVÉ BÁZI PRO NEZADANÉ

1966
Požadovaná výše investice (od): 
2 000 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
3 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
14 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
Ihned

Jedná se o uzavřený “life-stylový klub” pouze pro nezadané s neomezenou kapacitou a neomezenou pestrostí zábavy. Členství je placené a exkluzivní - členem se můžete stát pouze na pozvání od jiného člena či ambasadora. Projekt nespočívá v seznamování, ale v produkování originálních volnočasových aktivit od profesionálně připravených stylových párty, přes různé zájmové aktivity, přednášky, workshopy až po gastroturistiku nebo cestovatelské aktivity.
 
Do projektu bylo investováno 1,3 mil. Kč (bez započítání práce zakladatelů). V letošním roce se uskutečnilo více než 30 akcí pro 500 lidí. Tím se ověřil celý koncept a vylepšilo fungování i další vývoj.
 
Se vstupem investora do projektu bude možné dokončit webovou i mobilní aplikaci, která je zcela zásadní pro komunikaci mezi členy, investovat je třeba do marketingu a růstu.

Názor Busyman.cz: 

„Po delší době se jedná o projekt, který vybočuje z řady, a který nás ovšem zároveň velmi zaujal.
Autoři do něj investovali nemalé finanční prostředky, provedli ověření trhu a vyladění nastavení, mají platící klienty a jasnou koncepci dalšího vývoje. A hlavně, segment seznamování je, dle nás, velmi zajímavý.“

Více informací k projektu

v CZK