DENTÁLNÍ KLINIKA V PRAZE S ROZŠÍŘENÍM O DALŠÍ OBORY

DENTÁLNÍ KLINIKA V PRAZE S ROZŠÍŘENÍM O DALŠÍ OBORY

1941
Požadovaná výše investice (od): 
4 000 000 CZK
Požadovaná výše investice (do): 
5 000 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
36 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
6 měsíců

Italsko-česká dentální klinika s postupným rozšiřováním o další obory se sídlem na prestižní lokalitě v Praze. Projekt navazuje na již otevřenou a úspěšně fungující kliniku, která se bude odlišovat především aktivní dentální turistikou se všemi návaznými službami jako vlastní apartmá pro ubytování zahraničních hostů po dobu léčby, vlastní laboratoří s přesahem do B2B, dále internetovým obchodem s léky a dentální hygienou + showroomem a kamennou prodejnou v sídle kliniky. Postupné rozšíření z 3 ordinací na celkový počet 9, přičemž budou zahrnovat i estetickou dermatologii a další obory.
 
Do června 2017 bude investováno přes 4.000.000 Kč (část rekonstrukce, vybavení atd.). Projekt se připravuje rok, rekonstrukce probíhá od února 2017.
 
Díky investorovi bude možno spustit celou kliniku najednou. Bez investora by se otevíralo po etapách. Autoři ocení také přidanou hodnotu investora – když se částečně, nebo plně zapojí do projektu.

Názor Busyman.cz: 

„Za projektem stojí tým tří společníků, kteří mají velké zkušenosti s podnikáním a také přímé zkušenosti v oblasti provozování kliniky. Do projektu již investovali své vlastní prostředky a druhou polovinu hledají od investora. Díky svým zkušenostem staví na konkrétních číslech, které zaručují úspěch projektu.“

Více informací k projektu

v CZK