Marketing a media

Marketing a media

Vašemu výběru odpovídá 11 projektů
 • 1936
  Aktivní

  PLATFORMA A APLIKACE ZVYŠUJÍCÍ KONVERZE PRODEJŮ OBCHODŮ A MÓDNÍCH ZNAČEK

  1 750 000 CZK

  Projektem je unikátní centralizovaná módní platforma soustřeďující veškeré obchody, informace, slevy, novinky a módní blogy na jednom místě. Využívá trhem ověřených fundamentů projektů Slevomat a Zomato, které přenáší na trh s módou a přidává prvky sociálního marketingu. Umožňuje vyhledávání obchodů podle geolokace nebo stylu oblékání a nákup prostřednictvím vlastních brandových voucherů. Partnerům pomáhá získat nové zákazníky, zvýšit konverzi a povědomí o značce.

  Do projektu již bylo zainvestováno cca 1.200.000 Kč, má hotovu aplikaci pro Androis a iOs, podány ochranné známky pro několik zemí, je zpracována analýza trhu od společnosti BrandBrothers a jsou již nasmlouváni klienti.

 • 1926
  Aktivní

  VIDEOPROJEKCE SPOJENÁ S ONLINE MARKETINGEM JAKO KOMPLEXNÍ SLUŽBA PRO FIRMY

  1 000 000 CZK

  Svět se stále vyvíjí a pro klienty už není tak zajímavé si nechat natočit jen samotné video, ale získat celý balíček služeb. Resp. vymyslí se koncept, cílová skupina a krom produkce videa bude postaráno i o celkový následný online marketing. Díky tomuto spojení jsou následné konverze a dosahy mnohem významnější, než když se odděleně natočí video s nějakým záměrem a to poté propaguje naprosto jiná společnost.
   
  Autora to ke tvorbě a natáčení videa táhlo od dětství, přičemž aktivně natáčí 3 roky, z toho 2 roky jej to živí. Do firmy bylo zainvestováno doposud cca 150 tis. Kč.
   
  V současné době se začátkem roku 2017 narůstá objem zakázek a je potřeba vytvořit druhý videotým a zároveň také spustit marketingové balíčky pro malé a střední firmy.
   
  Hlavní část investice by byla do techniky podporující 4K rozlišení, počítačů, na pronájem a vybavení kanceláří, investice do zaměstnance na fulltime a cash-flow.

 • 1923
  Aktivní

  SVĚTOVÝ ONLINE MAGAZÍN S ŠÍŘENÍM VIRÁLNÍHO OBSAHU

  155 000 CZK

  Projekt reflektuje vývoj doby posledních let, kdy se veškerý internetový obsah šíří virální cestou – přes sdílení pomocí sociálních sítí. Projekt vlastní skupiny s dosahem přes 800.000 fanoušků.
   
  Projekt je připravován přes 2 roky a proinvestováno bylo přes 250.000,- Kč.
   
  Jedná se o prodej celého projektu, kdy autorovi nezbývá časová kapacita k jeho vedení.

 • 1874
  Aktivní

  ROZVOJ KOMUNITNÍHO PORTÁLU PRO STUDENTY VYSOKÝCH ŠKOL

  2 000 000 CZK - 3 000 000 CZK

  Projektem je komunitní portál pro vysokoškolské studenty ČR. Jedná se o médium s vlastní redakcí, kterou tvoří převážně studenti. Portál sleduje aktuální dění mezi studenty a nabízí další zajímavá témata, a to vlastním studentským pohledem.

  V současné chvíli byly do projektu investovány, ať už přímo nebo nepřímo, více jak 3 000 000 Kč. Z toho více jak 1 200 000 Kč bylo využito na vývoj webu, který se za dobu 8 let 1x redesignoval a nyní se dokončuje nový design, který bude spuštěný do cca 2 měsíců. 

  Doposud činil obrat cca 100 000 Kč/měs., ovšem s expanzí se mění i byznys model. Portál má měsíční návštěvnost cca 90 000 unikátních přístupů.

  Projekt má připravenu strategii, redaktory, nové prostory a vše potřebné pro spuštění expanze.

 • 1794
  Realizováno

  Interaktivní reklamní nosič

  3 000 000 CZK

  Projekt začal před necelým rokem, kdy autor přišel s konceptem interaktivních zrcadel na toaletách, které konkretizují reklamu, kterou promítají dle osoby stojící před ním. Projekt má za sebou vývoj, výrobu, stanovení odbytů, získání prvních klientů a nasmlouvání budoucích zakázek. Před dvěmi měsíci začala komunikace s obchodními centry (potencionálními zájemci). Zrcadla jsou nyní v provozu cca měsíc.

  Do projektu již bylo zainvestováno více než 1 500 000 Kč.

  Autor hledá nového aktivního partnera, který mu pomůže s růstem společnosti a vyplacením prvního investora, který je nyní neaktivní, ovšem umožnil celý růst projektu do této, již fungující fáze.

 • 1791
  Realizováno

  Celosvětový virální online magazín

  150 000 CZK

  Autor projektu je student, který se již delší dobu zabývá virálním marketingem. Projekt cílí na marketing na Facebooku využívající tématicky orientovaných skupin, kterým zobrazuje cílené články související s jejich zájmy, uvnitř nichž je umístěna reklama klientů, za což jsou ochotny velké firmy platit významné obnosy.

  Projekt byl spuštěn s vpodstatě nulovou investicí v menším měřítku, přičemž již nyní zaznamenává úspěchy v řádu jednotek tisíc korun každý den. Pro výraznější rozšíření nyní hledá investora. Investice je cílena primárně na nákup vybraných skupin na FB a může být uvolňována postupně, dle mylníků.

  Projekt má velice nízké fixní náklady, progresivní růst a globální zaměření. Již je kompletně v anglickém jazyce a připraven pro expanzi.

 • 1749
  Realizováno

  Tištěný magazín a internetový server podnikatelsko-lifestylových médií.

  3 000 000 CZK

  Projekt sdružuje pod sebou dvě média – internetový server a tištěný magazín. Internetová verze funguje už 10 měsíců, navštíví ji každý měsíc 30-50 tisíc čtenářů a generuje rostoucí zisk nyní v řádu 70 tisíc Kč za měsíc, podle předpokladu pak 80 – 100 000 Kč od ledna. Tištěný magazín vyjde poprvé 7. ledna, ale už nyní, měsíc před vůbec prvním vydáním, má 89 předplatitelů, z toho 35 celoročních.

 • 1668
  Realizováno

  Hledám investora na projekt: Conspiracy Talent.

  6 000 000 CZK

  Autor projektu hledá investora, jehož investice povede k vytvoření dceřiné společnosti – Conspiracy Talent, která bude stejně jako mateřská společnost orientovaná převážně na filmový a televizní showbyznys - management mladých talentů z řad herců, režisérů zaměřených na reklamní tvorbu a vývojářů webových či smartphonových aplikací. Menšinově se Conspiracy Talent bude věnovat i zastupování hudebních talentů – zpěváků, kapel a skladatelů.

  Odhadovaná doba návratnosti invetice:  možnost rychlé návratnosti

  Nabídka pro investora:  minoritní podíl ve společnosti

 • 1571
  Realizováno

  Hledám investora na dofinancování tiskárenského provozu na úroveň špičkové moderní technologie

  4 000 000 CZK

  Tiskárna žádá o dofinancování provozu na úroveň špičkové moderní technologie.

  Hlavním cílem podnikatelského záměru je vytvoření komplexní polygrafické výroby smrštitelnějších nálevkových etiket, a zároveň jejich aplikace přímo pro konkrétního zákazníka v ČR.

  Při výběru možností byla zvolena tato varianta, kterou v ČR nemá ani jedna polygrafická výroba.

  Hlavní činností naší společnosti v ČR by měl být tento podnikatelský záměr, investice do špičkového technologického zařízení pro polygrafii a ostatního distribučního zařízení.

  Celý tento náš projekt, aplikace je koncipována na základě marketingové studie provedené v ČR, ze které jednoznačně vyplývá převaha poptávky nad nabídkou.

  Odvětví služeb v ČR, zejména v uvažovaném segmentu trhu v oblasti polygrafické výroby mají pouze dvě společnosti.

  Je jen jedna společnost, která vlastní hlubotiskový stroj. 

  Zavedením uvažované koncepce výroby budeme vlastnit bezkonkurenční polygrafický provoz.

  Průzkumem trhu bylo zjištěno, že převažuje poptávka nad nabídkou smrštitelnějších nálevkových etiket, obalů na prací prášky, cukrovinky atd.

  Jednoznačnou výhodou jsou především naše ceny za tisk a nové technologické zařízení polygrafické výroby.

  Pro odbyt naší produkce jsou zajištěni odběratelé.

  Polygrafický provoz započal v prosinci 2012.

  Vlastníme tiskárenskou technologii v hodnotě 2.500.000 Kč

  Výše požadované investice 4.000.000 Kč

  Měsíční náklady 579.000 Kč

  Měsíční obrat 1.500.000 Kč

  Hrubý zisk /měsíc 900.000 Kč

  více informací na: info@busyman.cz

 • 1527
  Realizováno

  Hledám investora na grafický portál

  250 000 CZK

  Hledám investora na grafický portál. Po vzoru 99designs.com bych rád zpracoval a zprovoznil obdobný portál zaměřený na evropský trh.V současné chvíli je již fungující beta verze.Registrováno je 260 grafiků z ČR a Slovenska. V současnou chvíli je tak vše připraveno na naprogramování automatizovaného portálu (vše se momentálně dělá ručně) a vstupu na evropský trh. Investice počítá se založením s.r.o., vytvořením portálu a jeho počáteční propagace. Z každé zakázky by portálu zůstávala provize 20%.

  Jak to funguje? (příklad)

  - firma YX potřebuje nové logo

  - zadá si na www.najdigrafika.cz poptávku na logo a detailně popíše své požadavky

  - registrovaní grafici se na poptávku podívají a zpracují své návrhy

  - zadavatel tak za jednu cenu dostane 80 - 150 návrhů na svou poptávku

  - z těchto návrhů si vybere ten, který se mu bude nejvíce líbit.

  Legislativně by se to provádělo pomocí tzv marketingové soutěže (kreativní soutěž).

Stránky