PRAŽÍRNA KÁVY S NOVÝM TECHNOLOGICKÝM POSTUPEM A PŘÍCHUTĚMI

PRAŽÍRNA KÁVY S NOVÝM TECHNOLOGICKÝM POSTUPEM A PŘÍCHUTĚMI

1955
Požadovaná výše investice (od): 
350 000 CZK
Odhadovaná návratnost investice: 
12 měsíců
Odhadovaná doba realizace: 
6 měsíců

Záměrem autora je vytvořit pražírnu kávy, která bude dovážet, pražit a následně prodávat výběrovou kávu především z oblasti Kolumbie, Afriky, Kuby, Kostariky, Indie, Brazílie a dalších. Dále bude pražírna nabízet kávové speciality, které budou vyráběny vlastním procesem.
 
V současné době autor do projektu investoval prostředky spojené s vývojem vlastního pražícího postupu, a to především proto, aby se odlišil od konkurence a vytvořil tak nový produkt. Výroba byla 3 měsíce vylepšována a nyní je již připravena pro uvedení na trh. Výsledný produkt byl při ochutnávkách znalcem uznán za velmi dobrý (pracuje v oboru 20 let).

Investora hledá především proto, že nemá takové finanční prostředky, aby mohl spustit celý projekt najednou. Poskytnuté finance budou použity na nákup vybavení, zaplacení pronájmu prostor, nákup suroviny, zaplacení poplatků, založení firmy a část bude sloužit jako případná rezerva.
Pražírna se vydá zcela novou ekologičtější cestou než konkurence. Jako obalový materiál se bude využívat především papír, který se dá následně recyklovat, namísto plastů a hliníku a jsou připraveny i další inovace.

Názor Busyman.cz: 

„Autor je velmi mladý ovšem se záměrem to myslí vážně. Vypracoval podnikatelský plán a hledá partnera, který mu pomůže jej realizovat. Přišel s několika inovacemi, které jej odlišují od dalších výrobců a distributorů kávy.“

Více informací k projektu

v CZK