Projekty - portfolio

 • JÁ, ČÍŠNÍK

  Digitalizace objednávek a plateb v gastronomických zařízeních.
  Já, číšník, je mobilní aplikace, umožnující nahradit objednací a platební proces v gastronomických zařízení jednoduše a rychle z mobilního telefonu návštěvníka zařízení. Šetří tak zásadním způsobem čas všech zúčastněných a zefektivňuje využití kapaciy restaurace.

  08/2017

 • CROWN

  Digitální komodita a platforma pro tvorbu aplikací nové ekonomiky
  Crown je počítačový program a internetová komodita inspirovaná revoluční technologií Bitcoinu - tedy blockchainu a kryptografie. Crown si klade za cíl stát se globální platební a komunikační platformou pro tvorbu aplikací / firem nové ekonomiky, která nabízí jejím uživatelům efektivně uchovávat a obchodovat vytvořené hodnoty, registrovat vlastnictví a organizovat smluvní vztahy. Bezpečnost jeho sítě udržují Trony, super-uzly provozované stovkami jeho uživatelů. Trony jsou pátěřní sítí Crownu a na jejich základech mají vývojáři možnost tvořit aplikace nové ekonomiky - zcela nový rozměr světa decentralizovaného obchodu. Crown je možné obchodovat na mezinárodní krypto burze Bittrex.

  08/2014

 • FAIRPLAYAUTO

  Inzertní portál prověřených aut soukromníků, bez bazaru
  Projekt, který vznikl přímo z hlav partnerů Busymana je zjednodušeně řečeno "bezrealitky" na auta. Fairplayauto nabízí motoristům komplexní služby spojené s nákupem a prodejem aut, včetně jejich prověření mechanikem, chytrého autorádce a fairplay financování a pojištění.

  09/2014

 • FINGOOD

  Crowdfundingový projekt zaměřující se na půjčování peněz firmám
  FinGood chce oslovit vizionáře z řad solidních firem se zájmem zhodnocovat lidem a investorům peníze a tím získat nový zdroj financování. Zároveň ale také láká investory, kteří chtějí zhodnocovat své úspory formou půjček do těchto firem. Společnost se zaměřuje na financování firem s historií.

  06/2016

 • OuiBring

  Globální logistická platforma
  OuiBring je decentralizovaná logistická platforma, která zprostředkovává dovoz lokálního zboží po celém světě. Přepravu zajišťují letečtí cestující, kteří si požadované lokální zboží mohou snadno přibalit do zavazadel. Ročně se uskuteční přes 30 milionů letů, kterými se přepraví téměř miliarda pasažérů. Velkou skupinou lidí, kteří skrze naši službu produkty dovážejí, jsou stevardi a letušky. Ouibring byl založen v thajském Bangkoku v roce 2016.

  06/2017

 • Rosario

  Platforma pro hlídání výročí zaměřená na rozvoz prémiových dárků
  Rosario na konkurenčním trhu s online květinami bojuje za kvalitní a skutečné růže jako z plakátu. Klade důraz na malý, ale pečlivě sestavený sortiment těch nejkvalitnějších odrůd růží, doplněný nadstandardním zákaznickým servisem. V kombinaci s portfoliem doplňkových dárků tak nemá ve svém segmentu konkurenci.

  03/2017

 • SERYN WATCHES

  Ruční výroba hodinek na zakázku
  Mistr hodinář Luďek Seryn tvoří hodinky na míru každému klientovi přesně podle "duše" klienta. Hodinky vyrábí ručně včetně strojku, což je nejen u nás, ale i ve světě, velmi unikátní.

  02/2016

 • HOME3

  Technologie iontových domů
  Česká stavební a technologická firma, která vyvinula systém zdravého iontového domu založený na podpoře přirozené ionizace vzduchu v obytném prostoru.

  12/2013

 • TOPŠKOLKY

  Multifunkční platforma na hodnocení a srovnání školek
  Portál zaměřený na hodnotné informace pro rodiče s dětmi s možností vyhledávání, hodnocení a porovnávání školek a jeslí.

  02/2016

 • IQ STARTUP

  Služby a poradenství pro startupisty
  Spin-off IQ FIRMY, který pomáhá začínajícím podnikatelům s úspěšným startem a vstupem do světa byznysu. Projekt řeší administrativní záležitosti založit s.r.o., vyřešit loga, web, úřady a mnoho dalšího? Neváhejte se na ně obrátit.

  02/2016

 • BURZA UČEBNIC

  Komplexní plaforma pro studenty
  Služba burzaucebnic.net umožňuje studentům nákup a prodej použitých učebnic a kromě toho také umožňuje majitelům eshopů s učebnicemi nabízet své knihy ve formě affiliate programu. Platforma se dále rozšířila o službu doučování a má aspiraci stát se přední platformou pro studenty v ČR.

  08/2015

 • MONTENEGRO

  Roadmovie dvou mladých česko-srbských párů do Montenegra
  Debutový snímek talentovaného a progresivního režiséra Petra Kubíka pojednávající o letní roadmovie do Černé Hory. Petrovi jsme pomohli k dokončení filmu a jeho vstupu do českých i mezinárodních kinových sálů.

  07/2015

 • MONTYRICH

  Lifestylová mediální skupina s tištěným magazínem
  Mladý dynamický magazín o podnikání a lifestylu, který se snaží ukazovat svět takový byznysu, jaký je, a představovat úspěšné podnikatele.

  07/2015

 • I LIKE E BIKE

  Túry na elektrokolech v Praze a Budapešti
  Společnost provozuje túry na ekektrokolech, které jsou jediné svého druhu a zaměření v obou městech. Túrami vždy provází schopný a vzdělaný průvodce a přizpůsobuje je na míru zákazníkům. Společnost dále rozšířila své aktivity na tůry pro vegetariány pod brandem I like veggie.

  05/2015

 • IQ FIRMA

  EXITOVÁNO
  Společnost snižující náklady firmám
  Společnost zabývající se snižováním nákladů firmám, od mobilních tarifů přes účetnictví, pojištění a vše ostatní.

  01/2014